Ac Hotel By Marriott Miami Brickell

ex. Ac Hotel By Marriott Miami Downtown
Miami, Verenigde Staten View on map
7.9 Goed Gebaseerd op 536 beoordelingen
Redactiekeuze

"Een Sky Lounge op het dak kijkt uit over de skyline van Brickell, terwijl Tesla-ritten gasten helpen met lokaal vervoer. Er bevindt zich een zwembad op het terras. Het meest geschikt voor reizigers die voor de stad komen, minder voor wie afhankelijk is van constante stilte in de kamer."

Vanaf US$ 134 US$ 119 per nacht
Bespaar 11%
Inchecken
28 sep 2026
Uitchecken
29 sep 2026
Gasten
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0
  • Gratis annulering
    bij veel kamers
  • Geen reserveringskosten
    Betaal bij het hotel
  • Veilig boeken
    Uw gegevens zijn beveiligd
  • Bestprijsgarantie
    Een betere prijs gevonden?

Waarom gasten voor Ac Hotel By Marriott Miami Brickell kiezen

  • Dakterras
    Skyline van Miami
  • Ontbijt
    Europese kaart
  • Dakterras
    Ligbedden & uitzicht
  • Fitness
    Cardio & gewichten
  • Parkeren
    Eigen parking, $55/dag
  • Brickell
    Kern van Miami

Overzicht

Dit Ac Hotel By Marriott Miami Brickell met 3 sterren, gelegen in een historisch gedeelte, op 25 minuten wandelen van de Bayside-markt, biedt uitzicht op de stad. Het hotel, dat van een restaurant is voorzien, is op een steenworp afstand van het Brickell City Centre gesitueerd.

Het hotel met 110 kamers heeft een eersteklas ligging op minder dan 350 meter afstand van Brickell metrostation en 350 meter afstand van Sugar. De Villa Vizcaya is een paar momenten van Ac Hotel By Marriott Miami Brickell, terwijl busstation Southwest 2nd Avenue & Southwest 9th Street binnen 5 minuten loopafstand ligt. Het Park Domino is op 2 km van dit comfortabele pand geplaatst. 15 minuten rijden van Miami Internationaal en binnen het bereik van Bayfront Park treinstation.

Sommige van de wooneenheden van Ac Hotel By Marriott Miami Brickell zijn voorzien van een kluis, een flatscreen TV met satellietzenders en airconditioning. De units hebben koffie- en theevoorzieningen voor self-catering, samen met een flatscreen TV met satellietzenders voor entertainment. Privébadkamers zijn inbegrepen bij de kamers.

Het biedt een dagelijks Amerikaans ontbijt. Gasten kunnen een bezoek brengen aan restaurant AC Kitchen en een zwembadbar op locatie.

  • Inchecken
    van 16:00 tot 23:59
  • Uitchecken
    tot 11:00
  • Hotelklasse
    3 sterren
Ac Hotel By Marriott Miami Brickell
Onze tips

Is Ac Hotel By Marriott Miami Brickell iets voor u?

Perfect als u
  • dicht bij Brickell City Center wilt verblijven en het winkel- en uitgaansgebied te voet wilt verkennen.
  • uw hond mee wilt nemen - huisdieren zijn toegestaan in dit hotel.
Sla over als u
  • gratis parkeren verwacht - het hotel biedt alleen betaalde privéparkeergelegenheid.
Bijzonder aan deze plek:
  • het dakterras met zwembad en een skyline-uitzicht van Miami

Faciliteiten van Ac Hotel By Marriott Miami Brickell

Algemeen
  • Roken is niet toegestaan
  • Parkeerplaats
  • Kluisje
  • 24-uursreceptie
  • Huisdieren toegestaan
  • Kamers/faciliteiten voor mindervaliden
  • Beveiliging
  • Lift
  • Verkoopautomaten
  • Rookdetectors
  • Oplaadstation voor electrisch voertuig
  • Brandblussers
  • Keycard toegang
Eten
  • Restaurant
  • Snackbar
  • Bar/ lounge
Sport en recreatie
  • Dakzwembad
  • Ligstoelen
  • Zonneterras
  • Ontspannings-/ TV-kamer
  • Fitnesscentrum
  • Zwembad met uitzicht
Ac Hotel By Marriott Miami Brickell Gastenservice
  • Valetparking
  • Wasserij
  • Stomerij
  • Welkomstdrankje
  • Zakencentrum
  • Vergader-/Banketfaciliteiten
  • Fax/Fotokopiëren
  • Happy hour
Kamervoorzieningen
  • Airconditioning
  • Verwarming
  • Zithoek
  • Terras
  • Tuinmeubelen
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Gratis toiletartikelen
  • Flat-screen TV
  • AM/FM wekker
  • Ledikanten/ Babybedden
  • Kinderbuffet
  • Parketvloer

Voorwaarden

Deze voorwaarden zijn van toepassing op alle boekingen bij Ac Hotel By Marriott Miami Brickell.
Check-in / Check-out
Inchecken
van 16:00 tot 23:59
Uitchecken
tot 11:00
Belangrijke informatie

Bedankt voor uw feedback

Bedankt voor de aanmelding

Sluiten
Inchecken
28 sep 2026
Uitchecken
29 sep 2026
Gasten
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0
Selecteer de datums
om de actuele aanbiedingen te zien